"Rudās Lapsas nometnes" pedagogi/ 

radošā komanda

 

Elīna Gubāte

2018-01-09

Es esmu "Rudās Lapsas nometnes" piedzīvojumu ideju ģenerators un virzītājs. Mana lielākā vēlme ir augt un attīstīties kopā ar mūsu nometniekiem un katru gadu realizēt jaunas un aizraujošas idejas. Bērnībā taču svarīgākais ir rast piedzīvojumu sajūtu un izbaudīt to - manuprāt, vasaras brīvlaiks tam ir vispiemērotākais.

Madara Ose

2018-01-07

Es esmu "Rudās Lapsas nometnes" enerģija, prieks un "mēs visu varam izdarīt un sagādāt" virzītājs. Katru gadu ienesu nometnē jaunas vēsmas, jo ikdiena man paiet strādājot Latvijas Universitātē un tas ir ļoti radošs darbs. Organizēju ballītes bērniem un gada laikā sakrājušās idejas ar prieku realizēju nometnēs, lai sniegtu iespēju bērniem un...

Esmu sportisko aktivitāšu organizators un aktīva dzīvesveida iedvesmotājs. Sportot un dzīvot veselīgi ir stilīgi un es ar savu piemēru iedvesmoju bērnus un jauniešus. Manuprāt, ir ļoti būtiski cienīt ikvienu nometnes dalībnieku un visas situācijas risināt konstruktīvi un delikāti. Tādēļ bērni mani uztver kā draugu un palīgu, nevis skolotāju, kas...

Dace Barkus

Nometnes dalībniekiem ir svarīgi justies uzklausītiem, saprastiem un drošiem, ka viņiem ir kam uzticēties, īpaši dodoties prom no vecākiem un sev ierastās vides- uz diennakts nometni. Es veidoju ar bērniem tādas attiecības, lai viņiem vienmēr būtu pārliecība, ka viņi var man uzticēt visu, kas viņus satrauc, ko viņi piedzīvojuši. Arī ikdienā strādāju ar bērniem, tādēļ spēju izprast un rast risinājumu jebkurai situācijai. Nometnē esmu labās atmosfēras radītāja ikdienā - lai katrs mirklis nestu prieku! 

Dāvids un Eduards

Mēs esam jaunieši, kuri iepriekš piedalījušies "Rudās Lapsas nometnēs" kā dalībnieki, taču esam izauguši un kļuvuši par daļu no komandas radošā sastāva. Ar savu redzējumu nometnē pārstāvam jauniešu intereses, vēlmes un realizējam tās praktiskā darbībā. Ar savu dalību plānošanā un organizēšanā, padarām nometnes interesantākas jauniešiem un palīdzam rast jaunas idejas un risinājumus, jo kurš gan labāk kā mēs spēj izprast bērnu un jauniešu vēlmes un vajadzības?!? Šis ir lielisks veids, kā pavadīt vasaras brīvlaiku, jo vienlaikus esam organizatoru komanda un nometnes dalībnieki un izbaudām tās sniegtās iespējas, piedzīvojumus un kopā būšanas prieku un socializēšanās iespējas.  

Nometņu pedagogu izglītība

Elīna Gubāte 

 • RPIVA "Pirmsskolas un sākumskolas pedagogs"
 • Pimās palīdzības kursi
 • Bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas metodika

Madara Ose

 • "Turība" Sabiedriskās attiecības
 • Pimās palīdzības kursi
 • Bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas metodika

Dace Barkus

 • Liepājas Universitāte "Pirmsskolas un sākumskolas pedagogs "
 • Pimās palīdzības kursi 

Rindalds Sprūžs

 • Latvijas Universitāte ''Vēstures bakalaurs"
 • Pimās palīdzības kursi 
 • Latvijas Futbola federācijas kursi/ futbola treneris
© 2018 Rudās Lapsas nometnes
Izveidots ar Webnode
Izveido savu bezmaksas mājas lapu!